Kariéra

INVICTA, advokátní kancelář hledá pro posílení svého týmu

Koncipienta/Koncipientku

Koncipienti jsou duší každé advokátní kanceláře. V INVICTA mají tu výhodu, že se díky velmi úzké specializaci kanceláře na obchodní, sporné a stavební právo, tyto oblasti nejen dokonale teoreticky naučí, ale především se jim hned od prvních týdnů spolupráce samostatně věnují.

Každý koncipient, který prokáže dostatečnou zodpovědnost, pečlivost a aktivitu, má brzy své vlastní klienty, případy, koordinuje si spolupráci se studenty, jedná samostatně. Je tedy de-facto juniorním kolegou advokáta, nikoli pouze jeho asistentem.

Cílem je dlouhodobá spolupráce. Všichni členové týmu jsou proto průběžně systematicky vzděláváni a jsou jim zajištěny možnosti dalšího profesního růstu.


Samozřejmostí jsou odpovídající finanční ohodnocení, pravidelná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, služební mobilní telefon nebo Multisport karta.

Kanceláře INVICTA se nacházejí v bezprostřední blízkosti Národního divadla, v Ostrovní ulici 2064/5, Praha 1 – Nové Město.

Zavolejte (602 653 565) nebo napište office managerce Ditě, domluvte si schůzku a přijďte si vypít kávu a popovídat se zakladatelem Martinem Mládkem.


Advokáta/Advokátku

Milá kolegyně/milý kolego,

mladý přátelský tým INVICTA se neustále rozrůstá. Aktuálně obsazovaná pozice advokáta/advokátky je zaměřena na spornou agendu a oblast nemovitostí.

Pozice je seniorní, předpokládá tedy vedení menšího týmu a výborné komunikační schopnosti, stejně jako zodpovědnost a pečlivost.

Cílem je dlouhodobá spolupráce. Všichni členové týmu jsou proto průběžně systematicky vzděláváni a jsou jim zajištěny možnosti dalšího profesního růstu.


Samozřejmostí jsou odpovídající finanční ohodnocení, pravidelná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, Multisport karta nebo služební mobilní telefon.

Kanceláře INVICTA se nacházejí v bezprostřední blízkosti Národního divadla, v Ostrovní ulici 2064/5, Praha 1 – Nové Město.

Zavolejte (602 653 565) nebo napište office managerce Ditě, domluvte si schůzku a přijďte si vypít kávu a popovídat se zakladatelem Martinem Mládkem.


Aby se Martin Mládek, případně další kolegové mohli na schůzku s Vámi připravit, pošlete, prosím, Ditě e-mailem svůj strukturovaný životopis.