What´s New

Klára Biskupová advokátkou

Klára Biskupová 7. dubna 2021 úspěšně složila advokátní zkoušku. Advokátní slib, jímž je podmíněn zápis do seznamu advokátů, následoval o měsíc později, 12. května. Jako advokátka se bude i nadále věnovat zejména obchodnímu právu a korporátní agendě, problematikám, na něž je zaměřena již od konce roku 2018, kdy do INVICTA nastoupila jako koncipientka. Klářinými nejbližšími … Continue reading “Klára Biskupová advokátkou”

Posted in News | Comments Off on Klára Biskupová advokátkou

Moderní byty v Karlíně

Milan Prieložný hladce provedl klienta nákupem stoletého bytového domu nedaleko pražského Karlínského náměstí. Postaral se například o právní due diligence nebo transakční dokumentaci. Mimo kupní ceny ve výši vysokých desítek milionů korun, investuje nový majitel do rozsáhlé rekonstrukce, díky níž vznikne více než 20 moderních bytů.

Posted in News | Comments Off on Moderní byty v Karlíně

Nové nájemní bydlení v srdci Prahy

Bytový dům v samotném centru Prahy změnil majitele během jediného měsíce. Nákupem klienta úspěšně provedl Jan Šplíchal, který se postaral o vše od právního due diligence a financování akvizice, přes vyjednávání akviziční dokumentace s původními vlastníky, až po ukončení dosavadních nájemních vztahů k nemovitosti. Nový majitel tak bude moci v objektu bez obtíží realizovat svůj … Continue reading “Nové nájemní bydlení v srdci Prahy”

Posted in News | Comments Off on Nové nájemní bydlení v srdci Prahy

Metropoli obohatí polyfunkční komplex za stamiliony

Letos v lednu byla dokončena akvizice pozemků nedaleko Botiče, určených k výstavbě komplexu polyfunkčních objektů. Celkem bude investováno přes půl miliardy korun. O hladký průběh právní stránky pozemkové transakce, jejíž komplikovanost spočívala mimo jiné ve značném množství zúčastněných osob nebo velmi specifických závazcích nabyvatele, se kupujícímu postaral Jan Šplíchal.

Posted in News | Comments Off on Metropoli obohatí polyfunkční komplex za stamiliony

Dvouletá akvizice dokončena

Retailový park v jihočeské metropoli má od loňského podzimu nového majitele. Právní stránku dva roky trvající akvizice, jejíž hodnota mírně přesáhla stomilionovou hranici, pro kupujícího zabezpečil tandem Kamila Janoušková, Klára Biskupová.

Posted in News | Comments Off on Dvouletá akvizice dokončena