Aktuality

Akvizice dvou retailových parků.

V červenci roku 2019 jsme úspěšně zastupovali privátního investora při akvizici 2 retailových parků v Pelhřimově a Valašském Meziříčí. Tato transakce proběhla velice rychle, celý akviziční proces včetně due diligence netrval déle než jeden měsíc.

Právní poradenství v této věci zahrnovalo právní due diligence SPV vlastnícího nemovitost, jakož i vyjednávání akviziční dokumentace
a zastupování klienta při closingu transakce.

Kancelář INVICTA opět převzala zastupování dalších několika rodin v restitučních sporech.

V návaznosti na předchozí úspěšné zastupování několika rodin v restitučních sporech i tento rok převzala kancelář INVICTA zastupování dalších restituentů vůči Státnímu pozemkovému úřadu.

Naše kancelář tak bude i nadále pokračovat v nápravě křivd způsobených státem držitelům restitučních nároků, kteří usilují o jejich uznání a správné ocenění ze strany Státního pozemkového úřadu.

Kancelář INVICTA byla zařazena do prestižního žebříčku advokátních kanceláří Legal 500.

V návaznosti na úspěšné působení na poli práva nemovitostí byla kancelář INVICTA oceněna zařazením do světového žebříčku právnických kanceláří Legal 500. Kancelář INVICTA se tak oficiálně zařadila mezi nejprestižnější advokátní kanceláře působící na českém trhu.

Zásluhu na tomto úspěchu má nejen skvěle fungující tým kanceláře INVICTA ale především její klienti, kteří svými hodnoceními zajistili kanceláři INVICTA místo na špičce českých advokátních kanceláří v oblasti nemovitostí.

Akvizice nemovitostí v Dolních Měcholupech.

Advokátní kancelář INVICTA úspěšně dokončila pro svého klienta akvizici nemovitostí za účelem realizace komerčního a rezidenčního developerského projektu.

V souvislosti s touto transakcí INVICTA připravovala dokumentaci za účelem provedení korporátních změn v SPV nabývajícím nemovitosti, dokumentaci týkající se spolupráce investorů,due diligence a v neposlední řadě též zastupovala klienta při vyjednávání akviziční dokumentace.

Poradenství při akvizici retail parku v Kladně.

V prosinci roku 2018 jsme úspěšně zastupovali privátního investora při akvizici retail parku v Kladně. Toto právní zastupování bylo specifické tím,
že celý akviziční proces včetně due diligence trval pouhé tři týdny.
Jednalo se tak zatím o naši nejrychlejší akvizici.

Právní poradenství v této věci zahrnovalo právní due diligence SPV vlastnícího nemovitost, jakož i vyjednávání akviziční dokumentace
a zastupování klienta při closingu transakce.

Přivítali jsme dvě nové kolegyně do našeho týmu.

Klára Biskupová nastoupila do advokátní kanceláře INVICTA na pozici advokátní koncipientky v listopadu 2018.

Klára absolvovala magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v červnu 2017 a následně na podzim téhož roku složila rigorózní zkoušku z občanského práva. Již během studií působila jako právní asistentka v advokátní a notářské kanceláři. V rámci semestrálního pobytu na Univerzitě v Regensburgu v Německu se věnovala studiu německého rodinného a zdravotnického práva. Svoji právnickou dráhu započala na pozici notářské koncipientky, kde získala zkušenosti zejména z odvětví občanského práva a práva obchodních korporací.

Svůj volný čas tráví Klára nejraději sportovně. Hraje závodně volejbal, příležitostně i plážový, ráda lyžuje, jezdí na kole a na kolečkových bruslích, odpočívá na power józe nebo u dobré knížky. Mluví česky, anglicky a německy.

Jana Holcnerová nastoupila do advokátní kanceláře INVICTA v listopadu 2018 na pozici advokátní koncipientky po absolvování magisterského studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v září 2018.

Během studia Jana absolvovala studijní pobyt na Universty of Lapland ve Finsku, kde se zaměřovala zejména na problematiku práva a životního prostředí. Jana taktéž absolvovala krátký studijní pobyt na Pázmány Péter Catholic University v Maďarsku se zaměřením na Corporate Social Responsibility.

Ve volném čase Jana ráda peče, věnuje se kreativním činnostem a četbě. Má ráda dobré jídlo, víno a cestování. Proto se ráda vydává na cesty, které spojuje s ochutnávkou místních specialit. Mluví česky a anglicky.

Právní poradenství zahraniční bance v roli agenta pro zajištění při poskytování syndikovaných úvěrů.

INVICTA převzala právní zastupování zahraniční banky, která bude v roli agenta pro zajištění poskytovat v České republice spolu s českým partnerem syndikované úvěry.

Úvodní právní poradenství zahrnovalo přípravu
a vyjednávání vzorové úvěrové a zajišťovací dokumentace pro budoucí poskytování syndikovaných úvěrů v České republice v českém a anglickém jazyce a nastavení vzájemných vztahů a procesů mezi spolupracujícími subjekty.