Aktuality

Poradenství investorovi při kapitálovém vstupu do polské společnosti realizující projekt výstavby dalších fází průmyslového parku.

Tým kanceláře INVICTA zabezpečil právní poradenství investorovi při jeho kapitálovém vstupu do polské společnosti, která se ve spolupráci s Panattoni Europe a Accolade zabývá realizací dalších fází projektu výstavby průmyslového parku v lokalitě Štětín sestávajícího se z nových tří průmyslových hal postavených ve třech fázích, které nabízí téměř 77.000 metrů čtverečních pronajímatelných ploch.

Poradenství zahrnovalo přípravu a vyjednání transakční dokumentace včetně komplexní akcionářské dohody o spolupráci v rámci společného podniku a jeho financování.

Významná posila v týmu INVICTA.

Advokátní kancelář INVICTA vítá významnou posilu

Členem advokátní kanceláře INVICTA se stal JUDr. Jaromír Bečička, zkušený odborník na obchodní právo. Jaromír se zaměřuje zejména na právo obchodních společností, akvizic, restrukturalizací, fúzí a dalších forem přeměn společností. Jaromír do letoška působil téměř 8 let v advokátní kanceláři Glatzová & Co.

Je to výborná zpráva, daří se nám budovat tým i v době, kdy je o dobré lidi mimořádná nouze. Příchodu Jaromíra se velmi vážíme, je to vynikající právník, má za sebou náročné transakce a odborně bude velkou posilou. Současně je to skvělý člověk, zapadá do našeho týmu a bude vzorem nejen pro mladší kolegy. Po příchodu Jaromíra máme nyní opravdu silný tým pro korporátní právo, jehož dalšími výraznými osobnostmi jsou Petra Eliášová a Milan Prieložný,“ říká Martin Mládek, společník kanceláře.

Advokátní kancelář INVICTA se zaměřuje na právo nemovitostí, správní řízení, stavebnictví, obchodní právo, fúze, akvizice a právo obchodních společností, energetiku a spornou agendu.

Právní servis při akvizici nemovitostí za účelem výstavby administrativního objektu.

Tým INVICTA zajistil svému klientovi, profesionálnímu developerovi bytových projektů, právní servis při akvizici pozemků za účelem realizace developerského projektu administrativní budovy. Právní služby zahrnovaly zejména jednání s Městskou částí Praha 5 a příslušnými investory jakožto zájemci o výstavbu projektu a přípravu rozsáhlé smluvní dokumentace.

Úspěšná akvizice pozemků za účelem výstavby rezidenčního parku na Praze 5.

Po několika letech intenzivního vyjednávání došlo k úspěšnému završení procesu akvizice pozemků na Praze 5 za účelem výstavby rezidenčního projektu. INVICTA v této věci poskytovala svému klientovi, profesionálnímu developerovi bytových projektů, právní servis zahrnující vyjednávání s jednotlivými vlastníky pozemků i hlavním městem Prahou a přípravou veškeré akviziční a související dokumentace.

Komplexní právní poradenství včetně zajištění due diligence pro předního českého developera.

Tým advokátní kanceláře INVICTA zajistil kompletní právní servis pro předního českého developera při akvizici společnosti mající vlastnická práva k developerskému projektu v pražské Michli. Právní služby zahrnovaly rozsáhlou právní prověrku (due diligence), zastupování klienta při jednání s protistranou a přípravu akviziční smluvní dokumentace.

Projekt větrných elektráren v hodnotě přesahující 1 miliardu Kč.

Poskytli jsme právní poradenství při akvizici 50 % akcií ve společnosti realizující projekt větrných elektráren.

V průběhu března 2017 provedl tým advokátní kanceláře INVICTA komplexní právní služby ve věci akvizice 50 % akcií v akciové společnosti, která realizuje projekt větrných elektráren na území České republiky. Hodnota projektu přesahuje 1 miliardu Kč.