Aktuality

Komplexní právní poradenství při realizaci provozu restaurace rychlého občerstvení KFC.

Kancelář INVICTA poskytuje právní poradenství při realizaci záměru provozu restaurace rychlého občerstvení KFC. Projekt zahrnuje akvizici pozemku v Děčíně od Tesco Stores ČR a.s., výstavbu budovy restaurace a související infrastruktury, pronájem budovy společnosti AmRest s.r.o. provozující restaurace KFC, zajištění bankovního financování a úpravu vztahů mezi vlastníkem pozemku a vlastníkem budovy v podobě smlouvy o právu stavby.

Poradenství developerské společnosti při akvizici pozemku a projektu výstavby studentského domu.

Kancelář INVICTA poskytovala právní poradenství developerské společnosti při akvizici pozemku v Praze na Barrandově a souvisejícího projektu výstavby studentského domu, jehož součástí byla všechna potřebná správní povolení. Poradenství zahrnovalo zejména úpravy a vyjednání transakční dokumentace.

Právní poradenství při uspořádání vztahů mezi městkou částí a developerskou společností.

Kancelář INVICTA poskytovala právní poradenství městské části při přípravě právních jednání s developerskou společností, která na území městské části realizuje rozsáhlý rezidenční projekt. Uzavřená smluvní dokumentace upravuje vzájemné vztahy po dobu realizace projektu, například výstavbu dopravní infrastruktury a zajištění chybějící veřejné infrastruktury, zejména dostatečné kapacity míst ve školních a předškolních zařízeních pro stávající i nové obyvatele městské části.

Poradenství skupině Sazka při akvizici provozu kavárny.

Kancelář INVICTA zabezpečila právní poradenství společnosti ve skupině Sazka při nabytí závodu kavárny v centru Prahy na Národní ulici. Sazka tento provoz nabyla v rámci expanze svého řetězce kaváren s názvem „Kavárna Štěstí“.

Poradenství zahrnovalo právní prověrku, strukturování projektu a následně přípravu a vyjednání transakční dokumentace.

Pořádáme seminář o dluhopisech.

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na dopolední seminář na téma SOUKROMÉ DLUHOPISY, se zaměřením na praktické zkušenosti s nebankovním financováním z pohledu emitenta i vlastníka soukromých dluhopisů.

pátek 11. listopadu 2016
od 9 hodin do 11 hodin

v budově Českého svazu vědeckotechnických společností z.s., adresa Novotného lávka 5, Praha 1

Program semináře:
– Emitent: Za jakých podmínek můžu vydat soukromou emisi? Výhody oproti bankovnímu financování
– Vlastník dluhopisu: Vlastním soukromý dluhopis – jaká mám práva? Ošetření rizik investice
– Praktické příklady úspěšných emisí soukromých dluhopisů

Přednášející:
– Martin Mládek, advokát, INVICTA, advokátní kancelář, s.r.o.
– Thomas V. Michalek, investiční poradce, BondSuperMarket s.r.o.

Dotazy je možné zaslat předem na níže uvedený e-mail. Odpovědi na Vaše dotazy se pokusíme v rámci časových možností zahrnout přímo do prezentace, případně Vám Váš dotaz zodpovíme během následné diskuze.

Cena: 1.500,- Kč (včetně DPH).
Občerstvení bude podáváno na místě.

Potvrďte, prosím, svou účast (včetně počtu účastníků) na adresu:
jana.fridrichovska@invicta-law.cz nebo telefon +420 724 084 333. Počet míst je omezen.

Máme nového kolegu Milana Prieložného.

Od září jsme v našem INVICTA týmu přivítali nového kolegu Milana Prieložného. Milan je advokátem od roku 2015. Široké zkušenosti má v oblasti obchodního práva, zejména práva obchodních společností, fúzí, akvizic, sporné a nemovitostní agendy a dále v oblasti závazkového práva. Po ukončení studia na pražské právnické fakultě pracoval více než 4 roky v přední české advokátní kanceláři Glatzová & Co.

Dne 12.7.2016 jsme pořádali večírek. Jen tak!

INVICTA team dne 12.7.2016 pořádal jako poděkování pro své klienty večírek na Pivovarské lodi Kapitán na pražské náplavce. Nechybělo chutné občerstvení v podobě grilovaného masa a zeleniny, čepovaného piva a výběrového vína. Všichni si večírek pochvalovali a nezkazilo jej ani nepříznivé počasí.

(fotograf: www.brblal.net)

015

006

014

007

025

029

018

013

003

027

023

Poradenství investorovi při kapitálovém vstupu do polské společnosti realizující projekt výstavby průmyslového parku

Tým kanceláře INVICTA zabezpečil právní poradenství investorovi při jeho kapitálovém vstupu do polské společnosti, která se ve spolupráci s Panattoni Europe a Accolade zabývá realizací projektu výstavby průmyslového parku v lokalitě Štětín sestávajícího z dvou průmyslových hal, které nabízí téměř 73.000 metrů čtverečních pronajímatelných ploch.

Poradenství zahrnovalo strukturování projektu, přípravu a vyjednání transakční dokumentace včetně komplexní akcionářské dohody o spolupráci v rámci společného podniku a jeho financování.